zaznaczono jako burgerownia
Closed
scalono adres z budynkiem + dodano podjazd
Closed
Dodano chodnik, przejście dla pieszych i miejsce dla rowerów
Closed
Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych
Closed
Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych
Closed
Closed
Closed
Rozdzielono drogi rowerowe od chodnika i doprecyzowano zaznaczenie dróg rowerowych plus przejść dla pieszych
Closed
Uzupełniono informację o przejściu dla pieszych
Closed
Uzupełniono informacje o przejściach przez tory tramwajowe
Closed
Uzupełniono informacje o przejściach dla pieszych + uzupełniono brakujące przejazdy przez tory tramwajowe
Closed
dodano typ chodnika
Closed
Dodano jakość nawierzchni oraz poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych
Closed
dodano i poprawiono oznaczenie stołu do tenisa
Closed
Poprawiono oznaczenie chodnika. To jest chodnik który jednocześnie jest drogą dojazdową dla służby ratunkowych. Dodatkowo pozwala on na dojazd do niektórych miejsc parkingowych ALE ponieważ jest to oznakowana droga pożarowa to niewolo na niej parkować.
Closed
Dodano numer telefonu na podstawie znaku ze zdjęć ulicznych. Strona podana internetowa nie działa. Lokalizacja wymaga sprawdzenia
Closed
drobna poprawa w tagowaniu
Closed
To są przejścia z sygnalizacją świetlną dla pieszych
Closed
Dodano znak stopu
Closed
Ujednolicono atrybuty na długości całej drogi
Closed