Dodano pomnik przed wejściem do galerii handlowej. Niechaj będzie on przypomnieniem dla wszystkich gdzie skrzynek z prądem nie stawiać.
Closed
uzupełniono brakujące chodniki i schody
Closed
poprawiono geometrię
Closed
poprawiono geometrię budynku
Closed
dodano platformy ratownicze
Closed
poprawiono geometrię molo
Closed
Od teraz mostek będzie atrakcją a nie punkt obok niego
Closed
poprawiono geometrię ścieżki dla pieszych
Closed
zaznaczono przejścia dla pieszych jako oznakowane
Closed
poprawa geometrii
Closed
poprawa geometrii
Closed
poprawiono geometrię drogi i uzupełniono braki
Closed
uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia + nie są to desygnowane trasy rowerowe ale rowery mają tu jak najbardziej dostęp (zmiana na potrzeby nawigacji)
Closed
poprawiono geometrię Wartostrady
Closed
nie są to desygnowane trasy rowerowe ale rowery mają tu jak najbardziej dostęp (zmiana na potrzeby nawigacji)
Closed
uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia
Closed
Closed
uzupełniono informacje o drodze rowerowej
Closed
Closed
Closed