1. zaznaczono jako burgerownia

    Closed
    #132960548 0 1 0 0
  2. scalono adres z budynkiem + dodano podjazd

    Closed
    #132884493 4 4 1 0
  3. Dodano chodnik, przejście dla pieszych i miejsce dla rowerów

    Closed
    #132883866 24 2 0 0
  4. Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych

    Closed
    #132883484 1 4 0 0
  5. Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych

    Closed
    #132882079 10 19 1 0
  6. Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych

    Closed
    #132881324 0 10 0 0
  7. Poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych

    Closed
    #132880162 3 7 1 0
  8. Rozdzielono drogi rowerowe od chodnika i doprecyzowano zaznaczenie dróg rowerowych plus przejść dla pieszych

    Closed
    #132876918 137 32 12 0
  9. Uzupełniono informację o przejściu dla pieszych

    Closed
    #132875473 0 4 0 0
  10. Uzupełniono informacje o przejściach przez tory tramwajowe

    Closed
    #132875416 3 4 0 0
  11. Uzupełniono informacje o przejściach dla pieszych + uzupełniono brakujące przejazdy przez tory tramwajowe

    Closed
    #132875325 33 42 0 0
  12. dodano typ chodnika

    Closed
    #132827225 0 3 0 0
  13. Dodano jakość nawierzchni oraz poprawiono zaznaczenie przejść dla pieszych

    Closed
    #132826976 0 4 0 0
  14. dodano i poprawiono oznaczenie stołu do tenisa

    Closed
    #132782359 1 1 0 0
  15. Poprawiono oznaczenie chodnika. To jest chodnik który jednocześnie jest drogą dojazdową dla służby ratunkowych. Dodatkowo pozwala on na dojazd do niektórych miejsc parkingowych ALE ponieważ jest to oznakowana droga pożarowa to niewolo na niej parkować.

    Closed
    #132782039 0 2 0 0
  16. Dodano numer telefonu na podstawie znaku ze zdjęć ulicznych. Strona podana internetowa nie działa. Lokalizacja wymaga sprawdzenia

    Closed
    #132781721 0 1 0 0
  17. drobna poprawa w tagowaniu

    Closed
    #132781277 0 1 0 0
  18. To są przejścia z sygnalizacją świetlną dla pieszych

    Closed
    #132780988 0 3 0 0
  19. Dodano znak stopu

    Closed
    #132780839 0 1 0 0
  20. Ujednolicono atrybuty na długości całej drogi

    Closed
    #132780413 0 15 0 0