1. Dodano pomnik przed wejściem do galerii handlowej. Niechaj będzie on przypomnieniem dla wszystkich gdzie skrzynek z prądem nie stawiać.

    Closed
    #100077734 1 0 0 0
  2. uzupełniono brakujące chodniki i schody

    Closed
    #100064044 54 2 0 0
  3. poprawiono geometrię

    Closed
    #100063615 6 27 0 0
  4. poprawiono geometrię budynku

    Closed
    #100063056 4 9 0 0
  5. dodano platformy ratownicze

    Closed
    #100062922 2 2 0 0
  6. poprawiono geometrię molo

    Closed
    #100062475 2 16 0 0
  7. Od teraz mostek będzie atrakcją a nie punkt obok niego

    Closed
    #100062326 0 1 1 0
  8. poprawiono geometrię ścieżki dla pieszych

    Closed
    #100007584 1 3 0 0
  9. zaznaczono przejścia dla pieszych jako oznakowane

    Closed
    #100007564 0 9 0 0
  10. poprawa geometrii

    Closed
    #100007526 9 4 0 0
  11. poprawa geometrii

    Closed
    #100007375 3 9 3 0
  12. poprawiono geometrię drogi i uzupełniono braki

    Closed
    #100007230 3 6 0 0
  13. uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia + nie są to desygnowane trasy rowerowe ale rowery mają tu jak najbardziej dostęp (zmiana na potrzeby nawigacji)

    Closed
    #100007143 2 11 0 0
  14. poprawiono geometrię Wartostrady

    Closed
    #100006504 5 11 3 0
  15. nie są to desygnowane trasy rowerowe ale rowery mają tu jak najbardziej dostęp (zmiana na potrzeby nawigacji)

    Closed
    #100006029 0 11 0 0
  16. uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia

    Closed
    #100005712 0 9 0 0
  17. uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia

    Closed
    #100005605 6 8 1 0
  18. uzupełniono informacje o drodze rowerowej

    Closed
    #100005351 0 7 0 0
  19. uzupełniono informacje o drodze rowerowej

    Closed
    #100005104 4 7 0 0
  20. uzupełniono informacje o chodnikach i dodano oznakowanie przejścia

    Closed
    #100004924 0 9 0 0